Audyty stron internetowych

Home / Audyty stron internetowych

Popraw widoczność swojej strony internetowej

Każda strona internetowa musi spełniać wymagania, jakie Google stawia wobec ich właścicieli. Dotyczą one zarówno aspektów technicznych, jak i zawartości strony internetowej. Dlatego znając te wymagania, jesteśmy w stanie znaleźć błędy i nieprawidłowości na Twojej stronie internetowej.

Analizę przeprowadzamy przy wykorzystaniu specjalistycznych narzędzi służących, do weryfikacji poszczególnych czynników mających wpływ na postrzeganie strony przez wyszukiwarki. Wyniki analizy w postaci zaleceń i rekomendacji zawieramy w audycie strony internetowej. Ich wdrożenie ma znaczący wpływ na budowanie autorytetu strony w sieci.

audyty i analizy stron internetowych

Co zyskujesz dzięki audytowi i analizie?

Pozyskiwanie klientów

Kreowanie Wizerunku

Nowe możliwości

audyty i analizy stron internetowych

Czy moja strona potrzebuje
audytu i analizy?

Mieliśmy do czynienia z różnymi przypadkami błędów na stronach internetowych. Zwykłe wyłączenie indeksowania, czy duplikacja zawartości strony jest zamknięcie sobie furtki do pozyskiwania nowych klientów.

Dlatego audyt stanowi u nas początek działań w ramach pozycjonowania, gdyż pozwala on uzyskać pełen obraz sytuacji. Podczas audytu patrzymy szeroko, sprawdzając szereg czynników mających ogromne znaczenie w drodze na szczyt. Zawarte w audycie rekomendacje są gotowe do wdrożenia na stronie i stanowią pierwszy krok do budowania siły Twojej strony internetowej.

Zapytaj nas o audyt i analizę strony