Kampanie Google Ads

Home / Kampanie Google Ads

Pozyskaj nowych klientów
z płatnych wyników wyszukiwania

Obecnie funkcjonują trzy kampanii reklamowych w Google. Najczęściej wybieranym wariantem są reklamy wyświetlane przed wynikami wyszukiwania na konkretne słowo kluczowe. Uruchomienie kampanii w Search’u, Displayowej, czy Youtube jest sposobem na szybkie dotarcie do potencjalnych klientów.

Możesz liczyć na nasze kompleksowe wsparcie od początku działań aż po raportowanie. Jesteśmy otwarci na sugestie i chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

kampanie Google Ads (Adwords)

Co zyskujesz dzięki kampaniom Google Ads?

Nowe możliwości

Kreowanie Wizerunku

Wzrost widoczności

pozycjonowanie leady

Jakie korzyści dają Kampanie Google Ads ?

Uruchomienie reklam w ramach kampanii jest szybkim sposobem na pozyskanie klientów w ramach ustalonego budżetu. Jest to dobre na start, gdy strona nie posiada jeszcze wypracowanej pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania.

W momencie, gdy strona osiągnie wysokie pozycje, to uruchomienie kampanii może stanowić uzupełnienie działań marketingowych. Dlatego możliwe jest reklamowanie się w sieci partnerskiej Google lub przed filmami na platformie Youtube.

Na czym polegają kampanie Google Ads?

Początek działań w zakresie reklamy Google Ads zaczyna się od konfiguracji konta i kampanii reklamowej. W zależności od jej typu konsultujemy z Tobą słowa kluczowe lub portale, na których będą widoczne Twoje reklamy wraz z kosztem za kliknięcie.

Sprawdzamy, co wymaga poprawy na Twojej stronie internetowej i przygotowujemy audyt. Zawarte w nim wszystkie zalecenia i uwagi odgrywają znaczącą rolę w osiągnięciu zamierzonego celu.

Cały czas monitorujemy postępy kampanii oraz jej wydatki. Ważne jest stałe pilnowanie budżetu i ruchu, żeby maksymalnie zwiększyć efektywność kampanii. Na bieżąco otrzymujesz informacje o sytuacji.

Podsumowanie naszej pracy i osiągniętych wyników jest kluczowe w dalszych etapach współpracy. Dlatego komunikujemy, co udało się zrobić i jaki to przyniosło efekt.

Zapytaj nas o kampanie Google Ads