Kampanie Google Ads

Home / Kampanie Google Ads

Pozyskaj klientów
z płatnych wyników wyszukiwania

Obecnie funkcjonują trzy kampanii reklamowych w Google. Najczęściej wybieranym wariantem są reklamy wyświetlane przed wynikami wyszukiwania na konkretne słowo kluczowe. Uruchomienie kampanii w Search’u, Displayowej, czy Youtube jest sposobem na szybkie dotarcie do potencjalnych klientów.

Możesz liczyć na nasze kompleksowe wsparcie od początku działań aż po raportowanie. Jesteśmy otwarci na sugestie i chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

kampanie Google Ads (Adwords)

Co zyskujesz dzięki kampaniom Google Ads?

Nowe możliwości

Kreowanie Wizerunku

Wzrost widoczności

pozycjonowanie leady

Jakie korzyści dają Kampanie Google Ads?

Uruchomienie reklam w ramach kampanii jest szybkim sposobem na pozyskanie klientów w ramach ustalonego budżetu. Jest to dobre na start, gdy strona nie posiada jeszcze wypracowanej pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania.

W momencie, gdy strona osiągnie wysokie pozycje, to uruchomienie kampanii może stanowić uzupełnienie działań marketingowych. Dlatego możliwe jest reklamowanie się w sieci partnerskiej Google lub przed filmami na platformie Youtube.

Na czym polegają kampanie Google Ads?

Początek działań w zakresie reklamy Google Ads zaczyna się od konfiguracji konta i kampanii reklamowej. W zależności od jej typu konsultujemy z Tobą słowa kluczowe lub portale, na których będą widoczne Twoje reklamy wraz z kosztem za kliknięcie.

Sprawdzamy, co wymaga poprawy na Twojej stronie internetowej i przygotowujemy audyt. Zawarte w nim wszystkie zalecenia i uwagi odgrywają znaczącą rolę w osiągnięciu zamierzonego celu.

Cały czas monitorujemy postępy kampanii oraz jej wydatki. Ważne jest stałe pilnowanie budżetu i ruchu, żeby maksymalnie zwiększyć efektywność kampanii. Na bieżąco otrzymujesz informacje o sytuacji.

Podsumowanie naszej pracy i osiągniętych wyników jest kluczowe w dalszych etapach współpracy. Dlatego komunikujemy, co udało się zrobić i jaki to przyniosło efekt.

Zapytaj nas o kampanie Google Ads