Pozycjonowanie stron internetowych

Home / Pozycjonowanie stron internetowych

Pozyskaj nowych klientów
z wyników organicznych

Bycie widocznym w wyszukiwarce Google na słowa kluczowe związane z prowadzonym biznesem jest celem każdej firmy. Jednak żeby to osiągnąć, potrzebna jest przemyślana strategia dopasowana do danej firmy. W tym celu realizujemy pozycjonowanie, które jest ściśle związane z widocznością strony internetowej, której poziom bezpośrednio przekłada się na ilość odwiedzających użytkowników Twoją stronę internetową.

Budowanie autorytetu strony w wyszukiwarkach jest jak budowanie domu. Dlatego tutaj działamy od podstaw, które stanowią solidny fundament dla dalszych działań pozycjonerskich. Przechodząc po kolei przez analizę, optymalizację i linkbuilding pracujemy nad szeregiem czynników mających bezpośredni wpływ na to jak będzie postrzegana Twoja strona podczas dalszej indeksacji.

 

pozycjonowanie Wołomin

Co zyskujesz dzięki pozycjonowaniu?

Pozyskiwanie klientów

Kreowanie Wizerunku

Wzrost widoczności

Co to jest pozycjonowanie i optymalizacja?

Pozycjonowanie określane jako SEO, czyli Search Engine Optimization opiera się na docieraniu do użytkowników poprzez wyszukiwarkę Google. Cały ten proces opiera się na słowach kluczowych, które są wpisywane w wyszukiwarce. W ten sposób możesz budować swój wizerunek oraz promować swoją ofertę.

Od czego zależy pozycjonowanie w Wołominie, Warszawie i okolicach?

Promowanie strony na słowa kluczowe wymaga dokładnej analizy zarówno samej strony jak i oferty, którą kierujesz do potencjalnych klientów. Na tej podstawie możemy sprawdzić konkurencyjność poszczególnych słów kluczowych i wybrać najlepsze rozwiązanie. Następnie przeprowadzana jest optymalizacja strony, która polega na dopasowaniu jej do wymagań stawianych przez Google i zawarciu na niej słów kluczowych, na których Ci zależy. Gdy to jest wykonane prowadzimy działania związanie z linkbuildingiem i kontrolą poprawnej indeksacji strony.

Na czym polega pozycjonowanie stron?

Podstawą naszych działań jest analiza sytuacji, w której znajduje się Twoja strona internetowa. W połączeniu z konsultacjami uzyskujemy pełen obraz, potrzebny do przygotowania propozycji działań oraz słów kluczowych.

Sprawdzamy, co wymaga poprawy na Twojej stronie internetowej i przygotowujemy audyt. Zawarte w nim wszystkie zalecenia i uwagi odgrywają znaczącą rolę w osiągnięciu zamierzonego celu.

Przygotowanie zaleceń dla strony to jedno, jednak żeby iść naprzód należy wdrożyć plan w życie. Gdy to nastąpi, wówczas trzeba w odpowiedni sposób zasygnalizować wprowadzone zmiany.

Po działaniach on-site trzeba zadbać o wzmocnienie profilu linkowego strony. W tym celu wykorzystujemy różne formy linkowania do strony oraz kluczowych podstron serwisu.

Podsumowanie naszej pracy i osiągniętych wyników jest kluczowe w dalszych etapach współpracy. Dlatego komunikujemy, co udało się zrobić i jaki to przyniosło efekt.

pozycjonowanie stron Wołomin

Dlaczego potrzebne mi jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie pozwala dotrzeć do potencjalnych klientów, którzy będą chcieli kupić Twoje produkty lub usługi. Oprócz korzyści finansowych pozycjonowanie pełni również istotną rolę wizerunkową. Dzięki niemu masz możliwość pokazania że jesteś prawdziwym ekspertem na rynku lokalnym lub branży, co przełoży się na rozpoznawalność Twojej marki.

Pozycjonowanie idzie w parze z optymalizacją stron internetowych. Dlatego do pozyskiwania klientów z organicznych wyszukiwania potrzebna jest unikalna treść, która będzie w odpowiedni sposób zoptymalizowana. Jej zadaniem jest podzielenie się z użytkownikami przydatnymi informacjami dotyczącymi oferowanych usług lub produktów, które przyczynią się do podjęcia decyzji zakupowej. Tutaj optymalizacja pozwala wykryć i naprawić błędy skutkujące problemami z widocznością strony internetowej oraz jej dostępem dla potencjalnych klientów.

Zapytaj nas o pozycjonowanie